درباره ما

نحوه شروع فعالیت وبجار

وبجار با همکاری مهندسین رشته های نرم افزار، صنایع و... ابتدا با هدف ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد در زمینه طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن و سپس خدمات مارکتینگ و سئو در حوزه بازار داخل و خارج از کشور (کانادا، آذربایجان، امارات متحده عربی و...) شروع به فعالیت نمود. ما در وبجار تلاش میکنیم تمامی خدمات مورد نیاز کارفرمایان گرامی از مرحله طراحی نرم افزار و کد نویسی تا مارکتینگ و سئو برای حضور در فضای آنلاین را ارائه میدهیم.

ما نیازهای منحصر به فرد شما را با تجربه و درک عمیق خود در این حوزه برطرف میکنیم

image

همکاری با ما

فقط کافی است با وبجار در ارتباط باشید؛ تا ما مسیر و چشم انداز های تازه ای برای کسب و کار شما در فضای آنلاین برنامه ریزی و طراحی کنیم.

image

روند کار ما

ما در وبجار پس از بررسی مشکلات کسب و کار و همینطور ارزیابی خواسته ها و نیازهای شما برنامه مدونی برای کسب و کار شما طراحی میکنیم.

image

چگونه ما کمک می کنیم

ما در وبجار تمامی خدمات مورد نیاز شما برای حضور و فعالیت در فضای آنلاین مانند طراحی و توسعه نرم افزار، مارکتینگ و سئو ارائه میدهیم.

image
همکاری جهانی با شرکای سازمانی

شروع یک همکاری باید قابل اعتماد باشد.

فرهنگ سازمانی وبجار براساس اعتماد و احترام متقابل در تمام بخش های یک پروژه است. اولویت ما در وبجار با تکیه بر همین فرهنگ سازمانی طراحی و اجرای با کیفیت پروژه ها و جلب رضایت کارفرمایان عزیز است؛ ما برای به سر انجام رساندن تمامی پروژه ها تمام دانش و تجربه خود را به کار میگیریم. همچنین شرکت وبجار آمادگی لازم برای پشتیبانی سازمان ها در محل اداری خود و اجرای پروژه های سازمانی را دارد.

صداقت و تعهد
تجربه و تخصص
نوآوری و خلاقیت