ما به مشتریان خود گوش میدهیم

ما در شرکت وبجار برای موفیقت شما تلاش میکنیم

وبجار خدمات مورد نیاز شما برای حضور و فعالیت در حوزه آنلاین شامل طراحی و توسعه وبسیات و اپلیکیشن، سئو، مارکتینگ و ... را ارائه میدهد.

سوالات متداول

1. هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن چقدر است؟

هزینه طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل میتواند شامل مدل کسب و کار، نوع فعالیت نرم افزار، اختصاصی و پیجیده بودن نرم افزار، تکنولوژی و زبان کد نویسی و… است. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی و توسعه وبسایت اپلیکیشن با ما در ارتباط باشید.

2. برای طراحی وبسایت از چه تکنولوژی هایی استفاده میکنید؟

ما در وبجار برای طراحی و توسعه وبسایت از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده میکنیم که برای بکند شامل زبان های برنامه نویسی node.js، ASP.NET core و laravel  و برای فرانت اند از react و vue.js استفاده میکنیم.

3. آیا با داشتن سایت ریسپانسیو، طراحی اپلیکیشن مورد نیاز است؟

هر کسب و کاری متناسب با فعالیت و نیاز خود وارد فضای آنلاین میشود؛ یکی از مولفه های یک وبسایت خوب و با کیفیت ریسپانسیو بود آن است. اما دارا بود وبسایت و اپلیکیشن برای یک سازمان باید براساس مدل فعالیت آن کسب و کار در نظر گرفته شود.

4. چه تفاوتی بین وبسایت آماده و اختصاصی است؟

وبسایت های آماده برای کسب و کار هایی است که میخواهند با هزینه کم بسیار سریع شروع به فعالیت کنند و نیاز های خاص و ویژه ای برای وبسایت خود در نظر ندارند. در مقابل وبسایت های اختصاصی متناسب با نیاز یک کسب و کار از ابتدا تمام بخش های آن طراحی میشود.

5. رسیدن به رتبه اول گوگل چقدر زمان نیاز است؟

برای رسیدن به رنک اول موتور های جستجو نمی توان زمان دقیقی مشخص کرد؛ حضور در رتبه اول گوگل به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل کلید واژه های مرتبط  و انتخاب شده، تکنولوژی و زبان برنامه نویسی وبسایت، محتوا و مقالات منتشر شده و… که تمامی این خدمات در وبجار در قالب کلی سئو (بهینه سازی موتور های جستجو) به کارفرمایان گرامی ارائه میشود.

آیا می خواهید در دنیای بی پایان کسب و کار های اینترنتی حضور داشته باشید؟

فقط کافی است ایده و خواسته های خود را با ما در میان بگذارید. ما در شرکت وبجار با دانش و تجربه خود تمامی نیاز های شما برای حضور و فعالیت در فضای آنلاین را فراهم خواهیم کرد. فقط کافی است ما را استخدام کنید.

و همچنین برای همکاری‌های سازمانی، لطفا از طریق تلفن یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

آدرس وبجار

تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه مقدس(چهارم) پلاک 22، واحد 4

تلفن های ما

ایمیل وبجار

با ما در تماس باشید

برای اطلاع از خدمات وبجار و مشاوره در زمینه برنامه نویسی و مارکتینگ ایمیل و درخواست خود را برای ما ارسال کنید؛ تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.